Křemelina - recenze

14. dubna 2016 v 10:19 |  Detoxikace

Špatná kvalita pleti mě trápila už od mých pubertálních let. Vyzkoušela jsem velkou řadu zaručeně účinných preparátů, krémů, výživových doplňků, poupravila své stravovací návyky. Vše pomohlo jen na chvíli nebo jen částečně.
Kamarádka kosmetička mi doporučila, ať užívám měsíc křemelinu s vitamínem C. Že to užívá i ona a dala mi odkaz na obchod, kde to kupuje. Neváhala jsem a hned objednala zde: http://www.biozero.cz/zvyhodneny-balicek-kremelina-500g-a-k…
Dokonce měli křemelinu s céčkem v akci za přijatelnou cenu. Zakoupené množství 500g křemeliny a 200g vitamínu C je přesně na jeden měsíc. Za dva dny mi přišla zásilka a pustila jsem se okamžitě do kúry.
Užívala jsem 2 vrchovaté čajové lžičky křemeliny rozmíchané ve 2dcl vody ráno a 2 vrchovaté čajové lžičky křemeliny rozmíchané ve 2dcl vody večer.
K tomu zarovnanou lžičku vitaminu c denně, rozpuštěnou v 1,5 l vody.
Když jsem si křemelinu dala do skleničky s vodou, dost to prášilo a špatně se rozpouštěla. Proto jsem si ji dala do skleničky s víčkem, zalila vodou a protřepala. A hned vypila. Křemelina nemá žádnou pachuť ani vůni. Není to sice žádná mňamka, ale dá se to vypít.
Céčko jsem si taky rozpustila v lahvi ( 1,5 l) a popíjela během dne. Tak jsem dodržovala pitný režim, a i účinnost vitamínu C je vyšší, když se popíjí vícekrát během dne, než když se vypije najednou.
Po pár dnech jsem si kupodivu všimla, že mi zmizel pocit těžkého a nafouknutého břicha, který jsem dost často měla a nevěděla si s ním rady.
S kúrou jsem velmi spokojená, cítím se po ní lehce a dokonce kolegyně v práci vyzvídaly jakou kosmetiku používám, protože se mi viditelně zlepšila kvalita pleti. Když si kúru objednávaly i ony, kolega si dělal srandu: ,,a teď nebudou mít kosmetičky co žrát..." Usmívající se
Křemelinu po oslavách a svátcích, kdy trávení a zažívání dostává zabrat, užívám pár dní a už ani nevím co je mít nafouklé břicho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama